Введите ваш вопрос
Офіційні правила акції Безкоштовна доставка prom*

Офіційні правила акції Безкоштовна доставка prom*

Далі за текстом "Правила" та "Акція" відповідно

 

Строки та умови акції

В Акції можуть взяти  участь усі покупці, які оформили замовлення через prom.ua, якщо замовлені товари відповідають умовам Акції. Та всі продавці, які встановили додаток Доставка Justin через Маркет prom.

Безкоштовна доставка розповсюджується лише на замовлення з каталогу маркетплейсу Prom.ua, а не сайтах продавців. 

Акція діє з 2 грудня до 31 січня включно, за київським часом. Кількість відправлень з безкоштовною доставкою на одного покупця необмежена. 
 

Як отримати безкоштовну доставку

Все просто. Щоб отримати безкоштовну доставку, необхідно оформити замовлення на prom.ua через кошик та забрати посилку у відділенні Justin, назвавши номер телефону чи номер ЕН.  На основі електронної накладної (ЕН), створеної по данному замовленню, співробітник Justin у відділенні організовує відправку посилки на умовах цієї Акції. Продавцю (відправнику) потрібно назвати свій номер телефону, який зазначений при підключенні доставки Justin та номер ЕН, створений у кабінеті компанії на prom.ua. 

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари, у яких:

в способах доставки є Justin – вказані на сторінці товару. Також такі товари можна отримати за допомогою фільтру Безкоштовна доставка prom;

фактична та об'ємна вага менша 30 чи 15 кілограмів, в залежності від обраного покупцем відділення доставки;

один продавець може відправити і декілька товарів однією посилкою, якщо вона не перевищує максимального розміру.

Зверніть увагу, що максимальна вага відправлення залежить від умов, які розміщені у кожному відділення Justin:

у відділення OSR приймають та доставляють посилки до 30 кг фактичної (зважується) або об'ємної ваги: сума всіх параметрів (висота, ширина, довжина) відправлення не більше 150 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см;

у відділення Smart та mini OSR приймають та доставляють посилки до 15 кг фактичної або об'ємної ваги: сума всіх сторін не більше 120 см, максимальний розмір однієї із сторін – 90 см.

Список усіх відділень ви побачите при оформленні замовлення на prom.ua. Спочатку виберіть спосіб доставки Justin, потім місто і у випадаючому списку виберіть відділення, де буде вказано його адресу.

Всі відділення ви можете переглянути зараз на карті та списком

Є питання щодо акції чи відсутності плати за доставку – пишіть нам на support@prom.ua

Є питання по доставці – звертайтесь до Justin за номером 0-800-301-661

 

*Ці Правила Акції набувають чинності з дати їх розміщення на офіційній сторінці Акції за посиланням: http://support.prom.ua/documents/1258 

 

Організатори Акції:

ТОВ «Уапром» м.Київ, 02121, вул. Харківське шосе, 201-203, корпус 2А, літера “Ф”
ідентифікаційний  код: 36507036

ТОВ «ДЖАСТ ІН» 02090, м.Київ, вул. Бутлерова, будинок 1, 
ідентифікаційний  код:  41567921


Територія проведення Акції:

Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил (ООС) на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження**.

Організатори Акції залишають за собою право вносити зміни в Правила Акції, в тому числі в умови, територію та строки проведення Акції виключно за умови публічного сповіщення про такі зміни на офіційній сторінці Акції.

 

**За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Активності, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Заохочень Учасникам за поштовими адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови  цієї Активності, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Подарунків Активності в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники, які здобули право на отримання Подарунку Активності виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належний їм Подарунок у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.