Введите ваш вопрос
Правила оформлення товарних позицій на порталі Prom.ua

Правила оформлення товарних позицій на порталі Prom.ua

Якість оформлення товарних позицій впливає на рейтинг ваших пропозицій на порталі, а також їх ефективність в пошукових системах.

В даному розділі наведені правила, обов'язкові до виконання, а також рекомендації, які допоможуть зробити ваші товари та послуги більш привабливими для потенційних покупців.

Рекомендуємо уважно прочитати правила до кінця і перевірити свої позиції на відповідність їм.

Загальні вимоги:

 1. Перевірте, що назва, опис і зображення відповідають один одному і реальності. Вся інформація в товарній позиції повинна бути правдивою та актуальною.
 2. Розміщуйте інформацію, яка відповідає тематиці порталу товарів та послуг, пов'язана з веденням господарської діяльності.
 3. Для одного товару або послуги може бути створена тільки одна позиція. Якщо дві та більше позицій компанії містять однакове або ідентичне зображення (в т.ч. однакове зображення в різних ракурсах), назву та/або опис, вони вважаються дублями. Наприклад, створення двох позицій із заголовками "Економний термометр гігрометр цифровий МАКС-2" і "Високоточний термометр з гігрометром МАКС -2" є порушенням правил і може призвести до прохання видалення повторюваних позицій.
  Винятком є ​​позиції з однаковим зображенням та/або описом, але які в назві містять відмінну характеристику товару. Наприклад, розмір одягу, потужність акумулятора, довжину виробу і т.д.
 4. Дотримуйтесь авторського, патентного права і комерційної таємниці, а також інших прав інтелектуальної власності.
  Розміщуйте тільки ті фото, тексти, відео, малюнки або креслення, автором яких є самі. Можливий варіант розміщення контенту, автор якого дав дозвіл на використання матеріалів (права, ліцензія, договір і т.п.). У разі використання вами скопійованого контенту без дозволу, його автор може оскаржити таке розміщення, направивши адміністрації порталу скаргу з наданням доказів авторства, і контент буде видалений.
 5. Розміщені вами товари та послуги повинні відповідати вимогам чинного законодавства України, в тому числі Закону України "Про рекламу". Ознайомтеся, будь ласка, зі списком товарів, не дозволених до публікації на порталі
 6. Якщо товари, послуги або ваш вид діяльності підлягають обов'язковому ліцензуванню або сертифікації, завантажте відповідні документи.
  Частина таких товарів наведено в статті.
  Завантажити документи можна в розділі кабінету компанії.