Введите ваш вопрос
Правила оформлення товарів та послуг. Назва та опис

Правила оформлення товарів та послуг. Назва та опис

Назва та опис

 1. Щоб зробити назву зрозумілішою, включіть в неї тип товару та його ключові характеристики (модель, марку, розміри, матеріал).
  Наприклад: «Кондиціонер переносний підлоговий 3134 CL Clatronic».
 2. Не використовуйте в назві та описі слова, призначені виключно для SEO (наприклад: купити, продати, оптом, дешеві), а також назви регіонів, переліки категорій або ключових слів.
  Список стоп-слів: купити, продати, знижка, акція, оптом, ціна, продаж, терміново, скоро, безкоштовно, дешеві, опт, роздріб, недорого, дешево, в роздріб, ціни, дорого, купити, недорогі, купить, недорогий, цінами , ціною, недороге, вартість, недорога, купить, дешева, знижки, дешевий, дешево, оптова, оптові, оптовий, оптовим, подати, купііть, ціна, дешего, дорога, дороге, дорогий, закзазть, недорогу, купт, дешиво, дешеве , купуй, розпродаж, покупка, продаж, акції, придбати, вибір, вибрати.
 3. Не оформляйте назву та текст позиції повністю ВЕЛИКИМИ літерами. Такий текст погіршує сприйняття товарної позиції та вважається поганим тоном.
 4. Не використовуйте в назві номер телефону, іншу контактну інформацію. Ваші контакти, зазначені в особистому кабінеті, завжди виводяться на картці товару, їх дублювання ускладнить сприйняття тексту.
 5. Текст товарної позиції повинен бути зв'язний і зрозумілий. Не використовуйте автоматичний переклад без вичитки або транслітерацію.
 6. Не розміщуйте посилання, що не відносяться до товару, в тексті та назві позиції. Потенційний покупець, який перейшов за посиланням, може не повернутися до вашої пропозиції для оформлення замовлення.
 7. У тексті товарної позиції не використовуйте нецензурних виразів.

Як покращити назву і опис товару?

Хороша назва дає чітке уявлення про товар (запропоновану послугу) і збільшує шанси на те, що покупці знайдуть вашу пропозицію через пошук.

Назва повинна бути лаконічною, складатися тільки з необхідних слів (максимальна довжина — 110 символів).

Формулюючи назву, врахуйте той факт, що у видачі порталу занадто довгі заголовки виводяться не повністю, тому розміщуйте основний вміст ближче до початку фрази.

Хороший опис — це інформативний текст, достатньої для прийняття рішення про покупку довжини та змісту. Не варто сподіватися, що опис замінить скопійована назва товару.

Суть і основні властивості товару або послуги в описі повинні бути зрозумілі відразу. Якщо ж розбиратися треба довго і опис збиває з пантелику, покупець швидше за все оформить замовлення в іншому місці. Рекомендуємо на початку тексту дати короткий опис товару або послуги в цілому. Далі можна детальніше описати характеристики, особливості та способи використання товару, додати фотографії, відеоогляди.

В описі доречно використовуйте заголовки та підзаголовки, але не зловживайте зайвим форматуванням. Перевіряйте текст товарної позиції на наявніть граматичних, пунктуаційних, синтаксичних помилок, нестандартної пунктуації ( "!!!", "???", "?!" та інші комбінації знаків пунктуації), розрядки букв (написання слів з пробілами між л і т е р а м и). Всі ці способи виділення дратують покупців і зменшують шанс покупки.

Заповнюйте характеристики — параметри вашого товару, виведені у вигляді таблиці. Характеристики доповнять опис і допоможуть покупцю ще швидше розібратися в основних особливостях товару або послуги.