Введите ваш вопрос
Правила оформлення товарів та послуг. Зображення

Правила оформлення товарів та послуг. Зображення

Зображення товарної позиції

 1. Зображення повинні відображати суть товару або послуги; бути чіткими, з можливістю розглянути деталі, ракурси товару.
 2. Не використовуйте для виділення позиції рамки будь-яких кольорів навколо зображення.
 3. Для просування товару не використовуйте рекламні написи, саморобні лейби, статуси, ярлики.
  Основні лейби для товару (Безкоштовна доставка, Подарунок, Покупка без ризику) присвоюються автоматично і не перекривають зображення, а візуально виділяють товар у видачі. Крім того, використання системних лейб часто означає участь в спеціальних фільтрах, які охоче використовують покупці.
 4. На зображенні не використовуйте логотипи та бренди, які не відносяться до товару або вашої компанії.
 5. Уникайте блокування зображення товару множинними водяними знаками або логотипами. Це відволікає від зображення і заважає розглянути деталі.
  Логотипи, бренди, водяні знаки на фото повинні займати менше 25% зображення.
 6. Не використовуйте зображення для розміщення контактної інформації (номери телефонів, посилання на сайти) а також назви, характеристик або опису товару або послуги.
 7. Не використовуйте зображення еротичного і порнографічного характеру. Мається на увазі використання неетичної візуальної інформації, яка може завдати шкоди моральному здоров'ю користувачів порталу. Наприклад, фотографії або графічні зображення людей, які демонструють інтимні частини тіла — неприховані статеві органи, соски або сідниці.

Як підібрати найкраще зображення?

Кількість. Додайте хоча б одне інформативне фото товару — товари без фотографій погано виглядають в каталозі та не привертають увагу покупців. Для частини категорій зображень може бути більше.
Статистика показує, що в категорії «Одяг та взуття» конверсія товарів з 3 фотографіями в 2 рази вище в порівнянні з товарами з одним фото.

Картинки-заглушки. Не рекомендуємо використовувати замість фотографій однакові картинки або картинку з текстом. Краще замінити зображення, якщо воно не дає уявлення про даноий товар і легко може бути застосовано до будь-якого іншого товару.

Чужі фото. Не використовуйте чужі фотографії. Звичайно, підготовка власних фотографій вимагає витрат, але натомість ви забезпечите клієнтам позитивне враження від сайту і підвищите ступінь їх довіри до інтернет-магазину.

Фон. Підберіть зображення товару на однотонному фоні та з мінімумом інших елементів, що відволікають увагу від товару.

Водяні знаки. Ви можете скористатисья безкоштовною налаштуванням «Водяний знак на картинках» або завантажити зображення з вашими елементами захисту за умови, що вони відповідають вимогам: - на зображенні один напівпрозорий або неяскравий елемент; - в якості водяного знака використаний логотип компанії або адреса сайту (що співпадає з сайтом, створеним на платформі Prom.ua); - елемент займає не більше 25% зображення і дозволяє розглянути деталі товару.