Введите ваш вопрос
Правила оформлення товарів та послуг. Категорія та тип товару

Правила оформлення товарів та послуг. Категорія та тип товару

Категорія та тип товару

Розміщуйте товар або послугу в правильній категорії каталогу.

Рекомендації по вибору категорії

  • Якщо ваші товари розміщені в невідповідних категоріях, потенційні покупці можуть їх просто не знайти. Також, при невірно вибраній категорії, товар може бути оцінений системою як товар зі штучно заниженою ціною. Приклад: Запчастина "мікрофон" до мобільного телефону ціною в 24 грн, розміщена в категорію "Мобільні телефони", не відобразиться в ній. Так відбувається тому, що ця категорія створена для розміщення пристроїв в зборі, і для неї діє певний поріг мінімальної ціни. Даний товар правильно розмістити в категорію "Звукові запчастини для мобільних телефонів", де системою враховані низькі ціни на товари.
  • Категорію товару можна перевірити та виправити вручну на сторінці управління товарами або ж за допомогою інструменту масового переносу товарів. Детальніше про інструмент в Довідці, а також в відеоуроці.
  • У разі ручного створення товарної позиції уважно визначте тип — послуга або товар (продається тільки в роздріб; тільки оптом; оптом і в роздріб). Від цього залежить які категорії вам підкаже автоматичний підбір категорій.
  • Не рекомендуємо розміщувати товари в категоріях "загальне", краще перемістити товари в підходящі більш конкретні категорії.
  • У разі якщо відповідної категорії немає, скористайтесь посиланням і запропонуйте додавання нової категорії в каталог.