Введите ваш вопрос
Zakupki.prom.ua - опис нововведень для постачальників

Zakupki.prom.ua - опис нововведень для постачальників

Березень 2017

Налаштування підписки для кожного співробітника компанії окремо

Відтепер кожен співробітник компанії може налаштувати свою підписку по категоріям та замовникам. Це буде корисно компаніям, в структурі яких кожен співробітник відповідає за окреме направлення чи регіон.

Щоб налаштувати підписку, співробітник має зайти до свого кабінету та у вкладці Підписки обрати потрібні категорії та фільтри.

Прискорене зарахування коштів на рахунок

Якщо ви оплатили участь в закупівлі та потрібно прискорити зарахування коштів на рахунок, негайно повідомте про це нашим менеджерам. Для цього у верхній панелі кабінету натисніть на “Напишіть нам”, після чого вам відкриється форма. Оберіть тип запитання “Прискорити зарахування коштів на баланс”, вкажіть дату завершення прийому пропозицій, додайте коментарі та прикріпіть квитанцію про оплату.

 

Лютий 2017

Список закупівель з аукціонами, що призначені на сьогодні

Ця опція буде корисною компаніям, що активно беруть участь у закупівлях. Список містить всю необхідну інформацію по всім аукціонам, які заплановані на поточну дату, а саме:

 • ідентифікатор закупівлі;
 • назва замовника;
 • дата та час аукціону;
 • посилання на перегляд та участь;
 • початкова цінова пропозиція та крок аукціону;
 • предмет закупівлі та кількість;
 • сума тендерного забезпечення у разі його наявності в закупівлі;
 • менеджер, що подав пропозицію до закупівлі;
 • посилання на гугл календар, куди можна додати дату та час закупівлі.

Список аукціонів можна завантажити у вкладці Звіти в розділі Послуги, у разі наявності хоча б одного назначеного на сьогодні аукціону. Окрім того, ви можете зробити його регулярним, встановиши відмітку в чекбоксі “Отримувати щодня”.

Доповнено файл експорту закупівель в Excel

Одна з найважливіших змін - відтепер в звіті відображається інформація щодо закупівлі по кожному окремому лоту. Окрім того, в звіт додано ще таку інформацію:

 • ідентифікатор закупівлі;
 • посилання на закупівлю або окремий лот в мультилотовій закупівлі;
 • предмет закупівлі або лоту;
 • поле з інформацією щодо вашої участі в закупівлі;
 • вартість участі;
 • поле з вашими нотатками.

Завантажити звіт можна в особистому кабінеті в розділах Державні та Комерційні закупівлі.

Нотатки до закупівель

Фіксуйте всі важливі дії та події в нотатках закупівлі, а не в паперовому блокноті. Так ви матимете постійний 24/7 доступ до всієї важливої інформації щодо закупівлі та гарантовано нічого не упустите.

Додати нотатку можна відразу зі списку закупівель або безпосередньо на сторінці закупівлі:

Натисніть на нотатку, після чого вам відобразиться форма для введення тексту:

Після збереження тексту, нотатка набуде зеленого кольору. Для того, щоб ввести або видалити текст, просто відкрийте нотатку та почніть писати або видаляти. Щоб закрити нотатку - натисніть на кнопку Скасувати або хрестик в правому куті.

Електронний документообіг

Відтепер акти виконаних робіт та оригінали рахунків від нашої компанії будуть надходити в електронному вигляді за допомогою сервісу «Вчасно». Тому в формі оплати обов'язково вказуйте електронну адресу бухгалтера або фахівця, що займається первинною документацією.

Маєте запитання? Звертайтеся  за адресою support@vchasno.com.ua або за телефоном (044) 392-03-00 (пн.-пт. з 8:00 до 19:00). Детальніша інформація на сайті www.vchasno.com.ua у розділі «Часті питання».

 

Січень 2017

Покращено форму підписки

Якщо ви не знайшли потрібні категорії в класифікаторі, впишіть в форму «Ключові слова» назви товарів, послуг чи робіт, за якими бажаєте отримувати розсилку. Ключові слова доповнюють класифікатор та роблять розсилку кориснішою.

Відтепер після вибору регіону вам буде запропоновано підписатись на закупівлі з доставкою в обраний регіон.

Навіть, якщо ви вже налаштували підписку раніше, ви завжди можете повернутись та внести зміни до її налаштуваннь.

 

Додано фільтри в плани закупівель

Відтепер знаходити плани буде зручніше та швидше з фільтрами CPV, КЕКВ, очікуваної вартості та орієнтовною датою проведення.

Додавайте призначені дати аукціонів в свій календар

Щоб вчасно згадати про призначений аукціон закупівлі, в якій ви берете участь - внесіть дату та час до свого календаря. Після присвоєння дати аукціону посилання “Додати в календар” з'явиться на сторінці тендеру та в загальному списку закупівель.  Перейдіть за посиланням та збережіть захід з назвою закупівлі або лоту.

Поки що дану опцію реалізовано лише для календаря Google.

Додавайте в календар зі сторінки тендеру

Та безпосередньо зі сторінки закупівлі чи лоту

Грудень 2016

Списки закупівель в Excel

Відтепер можна завантажити списки закупівель єдиним файлом Excel. Для зручності та швидкості відфільтруйте закупівлі за актуальними для вас показниками - статусом, регіоном, категорією CPV, типом процедури та ін. Після чого натисніть на Сформувати список в Excel.

Формування списку займе певний час. Після чого натисніть Скачати список, який буде відкрито в новій вкладці і необхідно буде зберегти на комп'ютері.

 

Листопад 2016

Повідомлення про зміни в закупівлях

Відтепер в кабінеті ви будете отримувати повідомлення, якщо замовник змінить умови тендеру. Це значить, що ви завжди зможете вчасно змінити свою пропозицію та підвищити свої шанси на перемогу. Якщо повідомлення про зміну вже не актуально –  просто закрийте його.

Функція збереження фільтрів

Створюйте персоналізовані набори фільтрів за допомогою кнопки “Зберегти фільтри”, яка з'являється після вибору хоча б одного параметру. Таким чином можна створювати різні комбінації фільтрів та швидко знаходити актуальні для вашого бізнесу тендери.

Запуск комерційних закупівель згідно регламенту відкритої системи Rialto

Звертаємо вашу увагу, що з 21 жовтня введено нову систему комерційних закупівель Rialto і наразі виключно там створюють нові тендери. Нові закупівлі мають кращий функціонал, ніж закупівлі без регламенту, та постійно доопрацьовується. В кабінеті є вкладки “Комерційні закупівлі” та “Закупівлі без регламенту”. Вкладка “Комерційні закупівлі” містить нові тендери, що регламентовані новою системою. У вкладці “Закупівлі без регламенту” відображаються закупівлі, що були створені до запуску системи Rialto. Наразі, вкладка не доопрацьовується.

Підписка на Замовника

Відтепер Постачальники можуть підписатись на оголошені закупівлі певного Замовника. Після оформлення підписки на одного або декількох Замовників, Постачальник буде отримувати лист на електронну пошту з переліком оголошених тендерів всіх категорій цих Замовників.

 

Вихід мультилотової переговорної процедури

Відтепер Замовник може створити мультилотову закупівлю за переговорною процедурою та запросити конкретного Постачальника взяти участь в переговорах по окремому лоту закупівлі.

Переговорна процедура закупівлі - це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура може бути оголошена у разі: відсутності конкуренції, закупівлі творів мистецтва та ін. обставин, вказаних в законі.

Інші Постачальникі, які не були запрошені до переговорної процедури, та помітили порушення, можуть подати скаргу в закупівлю.

 

Жовтень 2016

Звіт про участь у державних закупівлях

Тепер можна сформувати звіт з даними про подані пропозиції до державних закупівель.

Для цього необхідно в меню "Послуги" перейти на сторінку "Звіти" та натиснути кнопку “Відправити звіт”. Звіт буде сформовано, якщо ви подавали хоча б одну пропозицію, і відправлено на вашу електронну адресу.

Звіт буде сформовано у вигляді файлу XLS та відображатиме інформацію за поточний рік про закупівлю та її статус, організатора, вашу пропозицію та її статус на момент формування звіту, інформацію про переможця та пропозицію переможця, якщо закупівля завершилась.

Запит на налаштування підписки

Для користувачів, яким складно розібратись в категоріях та відібрати релевантні для свого бізнесу, реалізовано можливість відправки  запиту на налаштування підписки. В меню Підписки необхідно натиснути кнопку “Налаштуйте мені підписку”.

У новому вікні введіть ваш номер телефону та чекайте дзвінка менеджера.

Створення вимоги на кваліфікації

Учасники тендеру мають можливість звернутись до замовника в надпорогових закупівлях за додатковою інформацією на етапі кваліфікації. Це можна зробити на сторінці закупівлі за допомогою кнопки “Вимога замовнику”.

Розширений фільтр пошуку

Оновили стрічку пошуку та додали нові фільтри:

 • покращено фільтр Статусів закупівель - додано нові значення та є можливість обрати кілька статусів одночасно;
 • для відображення додаткових фільтрів додана кнопка “Ще”, яка розкриває весь список;;
 • додано пошук за типом процедур;
 • є можливість обрати значення зі Збережених фільтрів, щоб побачити всі тендери з категорій підписки;
 • можна вказати період дат для пошуку пропозицій, аукціонів.

   

Нова процедура: конкурентний діалог

Введено нову процедуру конкурентного діалогу, що допомагає провести переговори з учасниками торгів для визначення необхідних технічних і якісних характеристик робіт чи послуг. Термін подання тендерних пропозицій не може бути меншим, ніж 30-ть календарних днів.

Процедура конкурентного діалогу ділиться на 2 етапи:

1. Оголошення тендеру без зазначення очікуваної вартості. На цьому етапі постачальники подають пропозицію, яка відповідає кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника, без зазначення ціни. Замовник розглядає і перевіряє пропозиції постачальників. Після чого запрошує їх до переговорів, під час яких обговорюють всі аспекти закупівлі з метою визначення засобів та рішень щодо робіт чи послуг.

2. Учасники подають остаточні тендерні пропозиції з вказанням ціни для участі в аукціоні. Наступні етапи проходять в тому ж порядку, що й в процедурі відкритих торгів.
 

Вересень 2016

Сторінка контрактів та пошук по ним

Надано доступ до переліку контрактів та реалізовано пошук по ним. Додана вкладка “Підписані контракти”, де міститься така інформація:

 • предмет закупівлі або предмет лоту;
 • очікувана вартість;
 • сума договору;
 • назва закупівельника;
 • назва постачальника;
 • статус контракту та дата статусу.

Також реалізована функція пошуку контракту по статусу, регіону, очікуваній вартості, назві постачальника та закупівельника, CPV, ДКПП.

На сторінці контракту додатково виводиться інформація про постачальника і закупівельників.

 

Повідомлення про наявність ЕЦП на закупівлі

Інформацію про наявність ЕЦП тепер можна переглянути у вигляді:

 • повідомлення про наявність ЕЦП на закупівлі на головній сторінці закупівлі та в кабінеті на сторінці закупівлі;
 • повідомлення про наявність ЕЦП на пропозиції (підписана / не підписана ЕЦП) після розкриття на головній сторінці та на сторінці закупівлі в кабінеті після розкриття (замовнику та іншим учасникам відображається наявність ЕЦП).

Перенесення налаштування мови інтерфейсу

Для більшої зручності налаштування мови інтерфейсу переміщені зі сторінки "Профіль" в розділ "Налаштування".

Кваліфікація в комерційних закупівлях

В комерційних закупівлях реалізовано етап Кваліфікації, до якого закупівля переходить після прийому пропозицій або редукціону, якщо він був запланований та проводився.

Закупівельник не може закрити торги, поки не розгляне всіх учасників і не підтвердить чи відхилить пропозиції кожного. Для проведення кваліфікації закупівля має включати пропозицію хоча б від одного учасника. Для перегляду списка всіх тендерів на етапі кваліфікації, необхідно вибрати значення “кваліфікація” зі списку статусів на сторінці “Список коммерційних закупівель”.

Запит на банківську гарантію на сторінці тендеру

У кабінеті компанії можна оформити заявку на гарантію в одному з банків-партнерів у вкладці «Послуги – Банківські гарантії». Запит на оформлення надходить відповідальному працівнику обраного банку.

 

Звіт про участь у державних закупівлях

Тепер можна отримувати річний звіт про участь у державних закупівлях. Для цього потрібно в кабінеті у вкладці «Послуги-Звіти» натиснути на кнопку «Відправити звіт», після чого він буде відправлений вам на електронну пошту.

 

Можливість замовити зворотний дзвінок

Для полегшення коммунікації з користувачів сайту з кол-центром ми додали кнопку "Передзвоніть мені" у шапку сайта для усіх (авторизованих та неавторизованих) користувачів.

Після натискання кнопки користувачу буде запропоновано ввести номер телефону, на якій необхідно передзвонити представнику колл-центру. Кожен такий запит буде передано у вигляді листа на пошту кол-центру.

Покращені можливості налаштування підписки на тендери

За допомогою нового перемикача, користувачам буде легко зорієнтуватись, увімкнена підписка чи ні. також, за умовчанням була встановлена ​​підписка на всі категорії без обмежень, що призводило до нерелевантних підбору закупівель, які потрапляли в підписку і не несли користі, тому тепер за допомогою чекбоксів можна обрати необхідну категорію. Є можливість підписатись на певну компанію, для чого необхідно ввести її назву у поле "Компанія" блоку "Фільтр". Для зручності користувачів CPV категорії тепер відображаються розгорнутим списком.

Серпень 2016

Оплата та історія оплат і списань

Змінився функціонал оплати та історії оплат в кабінеті постачальників. Реалізовані наступні поліпшення в порівнянні з минулим біллінгом:

 • Розроблено систему поповнення і списання коштів, яка відображається в історії транзакцій.
 • Введено статуси "Частково оплачений" і "переплачені" на сторінці "Рахунки".
 • Створено окрему сторінку "Оплата", на якій можна заплатити. Максимально скорочено шлях до оплати - все знаходиться на одній сторінці.
 • Інформація про тарифи розміщена безпосередньо біля рядка введення суми (можна одразу подивитися, скільки потрібно заплатити).
 • Реалізовано пошук по рахунках та історії транзакцій, а також можливість фільтрувати по статусах.

Детальну інструкцію щодо оплатити можна подивитись тут.

Відео-інструкцію можна переглянути тут.

Фільтри пошуку тендерів по державним закупівлям

Розширені фільтри пошуку. Тепер пошук працює за наступними критеріям:

 1. Вибір зі списків, що розкриваються: Регіон, Очікувана вартість, Статус.
 2. Розширені фільтри Замовник, Даті публікації (діапазон від і до), CPV та ДКПП.

 

Управління списком державних закупівель

З метою надання постачальникам зручного інструменту відбору і подальшого управління державними закупівлями, на головній сторінці тепер працюють нові фільтри для пошуку тендерів.

Тепер можна не тільки додати тендер в обране, а й запланувати участь у ньому. Для цього необхідно відзначати цікаві закупівлі за допомогою функцій «Запланувати до участі», і вони будуть збережені в спеціальні розділи - «Вибране» і «Планую брати участь».

Всі тендери, в яких ви брали участь, а також перемогли, тепер автоматично будуть зберігатися в нових розділах «Беру участь» і «Мої перемоги».

Дані в стовпці “Важливі дати закупівлі” в списку державних закупівель допоможуть розібратися, коли був створений тендер, до якого числа можна подати пропозиції, а також коли почнеться аукціон.

Відео по новим функціям доступно тут.

 

Оновлення дизайну сторінки закупівлі

З метою оптимізації відображення інформації в списку державних закупівель в кабінеті постачальників, ми зробили наступні покращення:

 1. Розділили інформацію про закупівлю на колонки.
 2. Тепер предмет закупівлі відображається синім кольором, що вказує на те, що при кліці користувач перейде всередину закупівлі, а під предметом закупівлі розміщується назва компанії.
 3. Відображається очікувана вартість і інформація про ПДВ (з ПДВ, без ПДВ).
 4. У стовбці “Важливі дати”  виводяться всі дати, які є у закупівлі.
 5. Виводяться поточні статуси закупівлі і час, який залишився до переходу в наступний статус (якщо воно відоме або існує взагалі).

Додавання нового банку

На портал додано новий банк-партнер ПАТ "АКБ" Конкорд ".

 

Відображення коду ЄДРПОУ в підказці про компанію

У підказках з інформацією про компанію додано відображення коду ЄДРПОУ:

 • в списках торгів;
 • на сторінках тендера в блоках пре-кваліфікації / кваліфікації / всі учасники аукціону.

Липень 2016

Перегляд документів

Для зручнішого перегляду документів без завантаження, реалізовано функціонал онлайн-перегляду файлів на головній сторінці. Тепер можна розглянути файли безпосередньо у вікні браузера.

Функція доступна для форматів - .DOC, .DOCX, .XLS, .XLSX, .PDF, .TXT, .RTF. Для інших форматів є можливість скачати файл.

Зміна принципу сортування закупівель в списках

Для максимальної зручності постачальників змінено відображення закупівель при пошуку та перегляді всього списку

Тепер у верхній частині списку державних торгів відображаються закупівлі зі статусом "Період уточнень" і "Прийом пропозицій". У верхній частині списку комерційних торгів виводяться закупівлі зі статусом "Активні".Також враховується дата створення закупівлі.

Наприклад, якщо присутні 2 закупівлі зі статусом "Активна": одна створена 14.03, а друга 16.03, то спочатку відобразиться 16.03.

 

Дата останніх змін в тендері

На сторінці тендеру тепер є можливість переглянути, коли останній раз були внесені зміни в закупівлю.

Информація про компанію на сторінці “Профіль”

Вся інформація, що стосується даних про компанію,  для всіх учасників винесена окремим підпунктом "Дані про компанію" в меню “Профіль”.

 

Відображення планів закупівель

Тепер на вкладці "Державні закупівлі" відображається посилання на сторінку "Плани закупівель".

Зміна налаштувань мови інтерфейсу

Налаштувати мову інтерфейсу можна на вкладці "Профіль".

Лист-нагадування про аукціон

За 15 хвилин до початку аукціону буде приходити лист-нагадування про участь в аукціоні державних торгів.

Лист про зміну в тендері при накладенні на нього ЕЦП

Після накладання ЕЦП у відкритих торгах на закупівлю, відправляється електронний лист постачальникам, які подали пропозицію, про зміну в закупівлі. Це необхідно для того, щоб постачальники були проінформовані та, зайшовши в кабінет, перевели свою пропозицію в статус "активна".

Оплата та історія оплат і списань

Змінився функціонал оплати та історії оплат в кабінеті постачальників. Реалізовані наступні поліпшення в порівнянні з минулим біллінгом:

 • Розроблено систему поповнення і списання коштів, яка відображається в історії транзакцій.

 • Введено статуси "Частково оплачений" і "переплачені" на сторінці "Рахунки".

 • Створено окрему сторінку "Оплата", на якій можна заплатити. Максимально скорочено шлях до оплати - все знаходиться на одній сторінці.

 • Інформація про тарифи розміщена безпосередньо біля рядка введення суми (можна подивитися тут же, скільки потрібно заплатити).

 • Реалізовано пошук по рахунках та історії транзакцій, а також можливість фільтрувати по статусах.

Детальну інструкцію щодо оплатити можна подивитись тут.

Завантаження документів для участі в тендері

Для створення пропозицій в закупівлі зазвичай використовується набір одних і тих же документів. Для того щоб кожного разу не завантажувати їх заново, ми розробили інструмент, за допомогою якого можна один раз завантажити документи і кожен наступний раз просто додавати їх при подачі пропозиції. Кнопка для додавання документів знаходиться на сторінці "Дані про компанії" в нижній частині сторінки. Детальніше про завантаження документів.